Sztaby antywłamaniowe do okien

 

Sztaby antywłamaniowe to bardzo skuteczny sposób zabezpieczenia antywłamaniowego okien i drzwi.

Mamy  duże doświadczenie w produkcji sztab antywłamaniowych. Nasze sztaby zabezpieczają mieszkania, magazyny, szpitale, szkoły. Mieszkania zabezpieczone naszymi wyrobami nigdy nie zostały okradzione, a należy tu podkreślić, że sztaby montowane są w pomieszczeniach o największym ryzyku włamania. Zazwyczaj są to mieszkania, które położone są na parterach, lub jest do nich łatwy dostęp z zewnątrz przez balkon, taras.

Kupując nasze produkty masz pewność, że dostosowane są do polskich realiów i zdolności polskich włamywaczy. Na bieżąco udoskonalamy nasze sztaby, zmieniamy rozwiązania, nie publikujemy wszystkich szczegółów, nie reklamujemy się mediach. Nie oszczędzamy na materiale, bo muszą być wytrzymałe.

Umieszczona od wewnątrz pomieszczenia sztaba uniemożliwia wypchnięcie i wyważenie okna lub drzwi. Zabezpieczy również uchylone okna, bo nie da się ich otworzyć. Wykonana jest z kilku stalowych profili o dużej wytrzymałości na zginanie i przecięcie. Nie jest możliwe wygięcie tej belki za pomocą narzędzi jakimi może dysponować włamywacz, tym bardziej, że nie ma do niej dostępu. Znacznie trudniej jest zgiąć rurę, niż pełen pręt o tym samym przekroju. Najmniejszy przekrój naszej sztaby to 25 x 25 mm. Sztabę można zamocować we wnęce okiennej ( standardowo), lub na ścianie w przypadku, gdy wnęka ma mniej niż 10 cm głębokości. Dla większych długości należy zamontować słupki nośne, lub mocowane do ram okiennych gniazda. Zamiast jednej długiej sztaby mamy wtedy 2 lub więcej sztab. Ułatwia to znacznie korzystanie z okien.

Blokady mają płynnie regulowaną długość w zakresie 30 cm. Jedna długa sztaba może zabezpieczać kilka skrzydeł okiennych, znajdujących się obok siebie. Przykładowo: drzwi balkonowe i okno dwuskrzydłowe.

Przy odpowiednim montażu możemy uzyskać możliwość uchylania okien bez zdejmowania sztaby. Takie uchylone okno jest zabezpieczone przed otwarciem z zewnątrz. Jeśli nie musimy uchylać okna, lepiej sztabę zamocować bezpośrednio przy oknie. Stosując dwa komplety zamocowań, możemy przekładać sztabę z jednej pary (bliżej okna) na drugą parę dalej od okna (aby móc je uchylić).

Oferujemy sztaby w 3 wariantach zamknięcia.

Każdy z wariantów posiada płynną regulację długości.

 

Sztaby w zależności od wykonania możemy zamontować na kilka sposobów.

1-20161124_122140_resized

Dodaj komentarz