Sztaby antywłamaniowe

 

Sztaby antywłamaniowe to bardzo dobry sposób zabezpieczenia antywłamaniowego okien i drzwi.

Mamy  duże doświadczenie w produkcji sztab antywłamaniowych. Nasze sztaby zabezpieczają mieszkania, magazyny, hurtownie, sklepy o dużej wartości przechowywanych towarów. Mieszkania zabezpieczone naszymi wyrobami nigdy nie zostały okradzione, a należy tu podkreślić, że sztaby montowane są w pomieszczeniach o największym ryzyku włamania. Zazwyczaj są to mieszkania, które położone są na parterach, lub jest do nich łatwy dostęp z zewnątrz przez balkon, taras.

Kupując nasze produkty masz pewność, że dostosowane są do polskich realiów i zdolności polskich włamywaczy. Na bieżąco udoskonalamy nasze sztaby, zmieniamy rozwiązania, nie publikujemy wszystkich szczegółów, nie reklamujemy się w głównych mediach. Nie oszczędzamy na materiale, bo muszą być wytrzymałe.

Umieszczona od wewnątrz pomieszczenia sztaba uniemożliwia wypchnięcie i wyważenie okna lub drzwi. Zabezpieczy również uchylone okna, bo nie da się ich otworzyć. Wykonana jest z kilku stalowych profili o dużej wytrzymałości na zginanie i przecięcie. Nie jest możliwe wygięcie tej belki za pomocą narzędzi jakimi może dysponować włamywacz, tym bardziej, że nie ma do niej dostępu. Znacznie trudniej jest zgiąć rurę, niż pełen pręt o tym samym przekroju. Najmniejszy przekrój naszej sztaby to 25 X 25mm. Sztabę można zamocować we wnęce okiennej ( standardowo), lub na ścianie w przypadku, gdy wnęka ma mniej niż 10 cm głębokości. Dla większych długości należy zamontować słupki nośne, lub mocowane do ram okiennych gniazda. Zamiast jednej długiej sztaby mamy wtedy 2 lub więcej sztab. Ułatwia to znacznie korzystanie z okien.

Blokady mają płynnie regulowaną długość w zakresie -10cm do +20cm. Jedna długa sztaba może zabezpieczać kilka skrzydeł okien, znajdujących się obok siebie. Przykładowo: drzwi balkonowe i okno dwuskrzydłowe.

Przy odpowiednim montażu możemy uzyskać możliwość uchylania okien bez zdejmowania sztaby. Takie uchylone okno jest zabezpieczone przed otwarciem z zewnątrz. Jeśli nie musimy uchylać okna, lepiej sztabę zamocować bezpośrednio przy oknie. Stosując dwa komplety zamocowań, możemy przekładać sztabę z jednej pary (bliżej okna) na drugą parę dalej od okna (aby móc je uchylić).

Oferujemy sztaby w 3 wariantach zamknięcia.

Każdy z wariantów posiada płynną regulację długości.

 

Sztaby w zależności od wykonania możemy zamontować na kilka sposobów.

1-20161124_122140_resized     

Dodaj komentarz